میهن فراز

مجله اینترنتی
جدید ترین مطالب
آرشیو مطالب

اظهار نظر جنجالی طناز طباطبایی، درباره دلایل ازدواج نکردن و بچه دار نشدنش!
به گزارش ستاره نیوز، این ستاره سینما در یکی از گفت و گوهایش با ساناز صفایی اعتراف کرد مهم ترین دغدغه او همیشه در زندگی ترس از پیری بوده. او در این باره گفت: «کهنه نشدن. من از پیر شدن می ترسم. از ذهن پیر می ترسم. از جسم پیر می ترسم.»

ادامه مطلب

تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 مرداد 1393 17:20

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال ساختمان پزشکان,http://www.mihanfaraz.ir/post/996

پخش چندباره برخي از سريال‌ها از شبكه‌هاي مختلف سيما، اعتراضات زيادي را در پي داشته است؛ اعتراضاتي كه تا اكنون با بي‌توجهي تلويزيون مواجه شده است.

ادامه مطلب

تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 مرداد 1393 13:00

اخبار,اخبار فرهنگی,رضا عطاران,http://www.mihanfaraz.ir/post/995

این را نمی‌دانم چرا مردم متوجه نشدند و میان منتقدان هم کمتر کسی را دیدم که متوجه شده باشد که آن کسی که دوربین شخصیت اصلی فیلم را می‌دزدد، عینکی بود. بعد عینکش را پیش آن خانم می‌گذارد و می‌گوید این عینک وودی آلن است. می‌رود دستشویی و از آن سکانس به بعد دیگر عینک نداشت.

ادامه مطلب

تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 مرداد 1393 20:34

اخبار,اخبار فرهنگی , نرگس محمدی,http://www.mihanfaraz.ir/post/994

با سریال ستایش معروف شد و این مجموعه آنقدر مورد توجه قرار گرفت که سری دوم آن نیز ساخته شد و نرگس محمدی باز هم به ایفای نقش پرداخت. او که از جمله هنرمندان فوتبالی و البته پرسپولیسی است، در جام جهانی 2014 حضور داشت و به همراه چند هنرمند دیگر به برزیل رفتند و از نزدیک بازی های ملی پوشان را دیدند...

ادامه مطلب

اخبار,اخبار فرهنگی , بهاره رهنما,http://www.mihanfaraz.ir/post/992

نمایش «آرسنیک و تور کهنه» به کارگردانی حسین پارسایی و با بازی بهاره رهنما، بیژن بنفشه‌خواه، سپند امیرسلیمانی، پژمان جمشیدی و ... از شنبه شب 11 مرداد ماه در تالار ایرانشهر روی صحنه رفت.

ادامه مطلب