میهن فراز

مجله اینترنتی
جدید ترین مطالب
آرشیو مطالب

تاریخ انتشار : شنبه, 11 مرداد 1393 14:58

رئیس پلیس استان فارس از دستگیری یک کارمند بانک و کشف اختلاس 12 میلیارد و 610 میلیون ریالی از وی در شیراز خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار احمدعلی گودرزی گفت: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از بانک‌های شیراز مبنی بر اختلاس مبالغی توسط یکی از کارمندان آن بانک، بلافاصله مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند.

ادامه مطلب

تاریخ انتشار : شنبه, 11 مرداد 1393 14:22

رییس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری دختر کیف قاپی که با حضور در شهرستان شیراز اقدام به کیف قاپی از شهروندان می کرد و کشف 30 فقره سرقت آن خبر داد.

به گزارش جام جم، سرهنگ سیروس حیدری رییس پلیس آگاهی استان فارس گفت: ماموران کلانتری مدرس شیراز با همکاری شهروندان خانمی را که در اتوبوس مسافربری شهری اقدام به کیف قاپی می کرد، شناسایی کردند.

ادامه مطلب

تاریخ انتشار : شنبه, 11 مرداد 1393 14:18

با سر و صدای پدر و مادر از خواب بیدار شده و دیدم پدر و مادرم داخل آشپزخانه در حال درگیری باهم بوده و پدرم آغاز به کتک کاری مادرم کرده است...

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: درگیری زن و شوهر در منزل منجر به قتل شوهر توسط دختر 19 ساله این خانواده شد.

ادامه مطلب

تاریخ انتشار : شنبه, 11 مرداد 1393 11:48

فرمانده انتظامي شهرستان زابل گفت: با تلاش ماموران انتظامي سارقان آرايشگاه زنانه اين شهرستان دستگير شدند.

به گزارش مردم سالاری، سرهنگ محمد نوربخش در تشريح جزييات اين خبر افزود: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يک فقره سرقت از يک آرايشگاه زنانه در يکي از خيابان هاي سطح شهر زابل بلافاصله ماموران کلانتري 11 اين شهرستان در محل حاضر شدند.

ادامه مطلب

تاریخ انتشار : شنبه, 11 مرداد 1393 11:41

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی البرز از دستگیری اعضای باند پنج نفره جعل اسکناس با جرائم مختلف در این استان خبر داد.

به گزارش آرمان، سرهنگ حبیب ا... صادقی افزود: اعضای این باند علاوه بر جعل چک پول های 500 هزار ریالی، اقدام به توزیع مواد روانگردان شیشه، تجارت اسلحه غیرمجاز و شرارت می کردند.

ادامه مطلب